in

Mitrović strelac za Fulam u pobedi protiv Lidsa, gol Pantovića za Union Berlin

To je bio deveti gol srpskog napadača ove sezone u Premijer ligi. Mitrović je zamenjen u 93. minutu.

Golove za londonski klub postigli su još Bobi Rajd u 74. i Vilijan u 84. minutu. Krusensio Samervil ublažio je poraz Lidsa u 92. minutu.

Fulam je sedmi na tabeli sa 18 bodova, dok je Lids 18. sa devet.

Fulam će u narednom kolu na svom terenu dočekati Everton, dok će Lids gostovati Liverpulu.

U ostalim današnjim utakmicama 13. kola Premijer lige postignuti su sledeći rezultati: Aston Vila – Brentford 4:0, Sautempton – Arsenal 1:1 i Vulverhempton – Lester 0:4.

Pantović promašio penal, a onda postigao gol za Union

Fudbaleri Bohuma pobedili su danas na svom terenu Union iz Berlin sa 2:1, u utakmici 11. kola Bundeslige.

Bohum je poveo golom Filipa Hofmana u 43. minutu, a prednost je udvostručio Gerit Hofman u 71. minutu.

Konačan rezultat postavio je srpski fudbaler Miloš Pantović pogotkom u trećem minutu nadoknade. Pantović prethodno u 77. minutu nije iskoristio penal.

Ceo meč za Bohum odigrao je srpski reprezentativac Erhan Mašović.

Bohum je trenutno pretposlednji na tabeli sa sedam bodova. Union je prvi sa 23. Bohum će u narednom kolu gostovati Volfsburgu, dok će Union docekati Borusiju iz Menhengladbaha.